Muurprofiel chroom ten behoeve van glaswand 1 CM (10mm) dik en 200 CM hoog. Toch liever de losse inloopdouche gekoppeld aan een muurprofiel? Dan is dit losse muurprofiel de oplossing. Let op wordt geleverd zonder schroevenset en afdekkapje.
Chroom Muurprofiel Glaswand Dikte 1Cm L=200Cm

| Artikelnummer | 20.3835 |
|---|---|
| EAN | 8718503678184 |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant