Chroom glasprofiel t.b.v. muurprofiel glasdikte 1cm lengte 200 cm. Alleen geschikt voor 1 cm glas wanden van Korver Holland.
Chroom Glasprofiel Tbv Muurprofiel Glasdikte 1Cm Lengte 200 Cm

| Artikelnummer | 20.3837 |
|---|---|
| EAN | 8718858071067 |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant