Wiesbaden staat voor kwaliteit en design. De Casma wastafelmengkraan is hoog en heeft een modern design. De beleving in uw badkamer creëert u door de wastafel, de kraan en andere accessoires op elkaar af te stemmen. De glanzen afwerking van de kraan zorgt voor een luxe uitstraling. Ook verkrijgbaar in een laag model. Verkrijgbaar in de kleuren: zwart/chroom, wit/chroom, chroom.
Casma Éénhendel-Wastafelmengkraan Hoog Chroom

| Artikelnummer | 29.4270 |
|---|---|
| EAN | 8718858075041 |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Lengte | 15.5 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant