De kraan kan een blikvanger zijn in uw keuken. Het is ook het meest gebruikte onderdeel en is het dus belangrijk om een keukenkraan te kopen van goede kwaliteit. Wiesbaden heeft een breed assortiment opbouw keukenkranen in diverse stijlen. De Casma éénhendel-keukenmengkraan heeft een stijlvolle uitstraling met aan de zijkant een hendel om de temperatuur van het water te regelen. Verkrijgbaar in de kleuren: zwart/chroom, wit/chroom, chroom.

Casma Éénhendel-Keukenmengkraan Chroom (uitlopend)

| Artikelnummer | 29.4275 |
|---|---|
| EAN | 8718858075072 |
| Breedte | 7.6 cm |
| Hoogte | 29.3 cm |
| Lengte | 20.6 cm |
| Type kraan | Keukenkraan |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Keramisch Cartridge | Ja |
| Rozetten | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant