De watertemperatuur van de vrijstaande badmengkraan Caral is thermostatisch ingeregeld met een 38 graden begrenzer. De kraan wordt geleverd inclusief een bijpassende handdouche en doucheslang. Verkrijgbaar in de kleuren: geborsteld koper, messing, geborsteld staal, chroom, mat zwart.
Caral Vrijstaande Thermostatische Badmengkraan Chroom

| Artikelnummer | 29.4070 |
|---|---|
| EAN | 8719956085062 |
| Breedte | 20.4 cm |
| Hoogte | 111.1 cm |
| Lengte | 29.6 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant