Caral Twenty inbouwdeel eenhendel-wastafelkraan

| Artikelnummer | 29.4150 |
|---|---|
| EAN | 8719956086854 |
| Breedte | 16 cm |
| Hoogte | 7.8 cm |
| Lengte | 11.5 cm |
| Type kraan | Inbouwdeel |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant