Caral afbouwdeel eenhendel wastafelkraan met coldstart mat zwart (29.7157)

| Artikelnummer | 29.2151 |
|---|---|
| EAN | 8719956086885 |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 8.4 cm |
| Lengte | 19.3 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Afwerking | Mat |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant