bestaande uit thermostaatknop, omstelknop(pen) en ronde bodemplaat van 20cm.
Kleur: Geborsteld messing

| Artikelnummer | 29.5540 |
|---|---|
| EAN | 8719956089602 |
| Afmeting | 20x20x4.5 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 4.5 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Type kraan | Afbouwdeel |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Geborsteld |
| Primaire kleur | Goud |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Rozetten | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant