Caral opbouw wastafelkraan komt uit de Caral lijn van Wiesbaden. De ronde vorm van de kraan en de kleur maken het een eyecatcher op uw wastafel. Met de hendel aan de zijkant regelt u het water. Bovendien is de kraan ook praktisch, deze draait u eenvoudig naar links of naar rechts. Verkrijgbaar in de kleuren: geborsteld koper, chroom, mat zwart.
Caral Opbouw Wastafelkraan Met Draaibare Uitloop Geborsteld Koper

| Artikelnummer | 29.6214 |
|---|---|
| EAN | 8719956083846 |
| Breedte | 10.4 cm |
| Hoogte | 22.9 cm |
| Lengte | 18.1 cm |
| Type kraan | Opbouwkraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Geborsteld |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Koper |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant