Caral keukenmengkraan van Wiesbaden heeft een minimalistisch design. Met de hendel die zich aan de zijkant bevindt regelt u de temperatuur van het water. De hendel draait u naar voren of naar achteren. De mooie hoge gebogen uitloop is praktisch, omdat u hierdoor veel ruimte heeft tussen de uitloop en de gootsteen. Afmeting: H36,5CM. Verkrijgbaar in de kleuren: mat zwart, chroom.
Caral Keukenmengkraan Chroom

| Artikelnummer | 29.4011 |
|---|---|
| EAN | 8719743067783 |
| Breedte | 10.3 cm |
| Hoogte | 36.6 cm |
| Lengte | 25.8 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant