Deze hoofddouche heeft een antikalk systeem en een gunmetal uitvoering. Dit maakt het en echte eyecatcher. In combinatie met andere gunmetal elementen van Wiesbaden Sanitair creëer je een moderne eenheid in de badkamer. Daarnaast bevat deze hoofddouche een kogelgewricht, waardoor de douchekop draaibaar is. Hierdoor kun je zelf gemakkelijk bepalen waar de douchestraal naar toe moet richten. Deze douchekop kun je bevestigen aan een douche arm uit het Wiesbaden Sanitair assortiment.
Caral hoofddouche rond 20 x 1,2 cm gunmetal

Deze hoofddouche heeft een antikalk systeem en een gunmetal uitvoering. Dit maakt het en echte eyecatcher. In combinatie met andere gunmetal elementen van Wiesbaden Sanitair creëer je een moderne eenheid in de badkamer. Daarnaast bevat deze hoofddouche een kogelgewricht, waardoor de douchekop draaibaar is. Hierdoor kun je zelf gemakkelijk bepalen waar de douchestraal naar toe moet richten. Deze douchekop kun je bevestigen aan een douche arm uit het Wiesbaden Sanitair assortiment.
| Artikelnummer | 29.7815 |
|---|---|
| EAN | 8719956089312 |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 1.2 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Gunmetal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant