met thermostatische douchemengkraan chroom, voorzien van kunststof knoppen
Mengkraan aansluiting h-h 15cm
Inclusief messing verchroomde handdouche, doucheslang van 150cm en RVS UFO 20cm hoofddouche
De stang is in hoogte verstelbaar

| Artikelnummer | 29.3957 |
|---|---|
| EAN | 8718858075348 |
| Breedte | 27.5 cm |
| Hoogte | 130 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant