De Caral badthermostaatkraan van Wiesbaden heeft een veiligheidsblokkering van 38 graden. De ideale oplossing voor het badmoment van u zelf of van uw kinderen. Met de instelling van de kraan hoeft u zich geen zorgen te maken dat het water te heet is. De Caral badthermostaatkraan is verkrijgbaar in de kleuren: geborsteld messing, chroom, zwart.
Caral Badthermostaat Chroom
| Artikelnummer | 29.3931 |
|---|---|
| EAN | 8718053679549 |
| Breedte | 29 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Lengte | 16.9 cm |
| Type kraan | Thermostatische kraan |
| Doucheslangaansluiting | Onder |
| Met Handdoucheset | Nee |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!