Uw badkamer maakt u compleet door de juiste keuze van de kraan. Deze Caral afbouwdeel inbouwthermostaat heeft diverse voordelen. Het inbouw element zorgt voor een afgewerkt effect aan de muur. De kraan bestaat uit een thermostaatknop, een omstelknop voor douche, handdouche, baduitloop en een bodemplaat. Voor de Caral afbouwdeel heeft u wel een Bit inbouwdeel thermostaatkraan-3 nodig. Verkrijgbaar in de kleuren: chroom, geborsteld staal, mat zwart.
Caral Afbouwdeel Inbouwthermostaat 3 Weg Geborsteld Staal

| Artikelnummer | 29.2516 |
|---|---|
| EAN | 8718858078851 |
| Breedte | 12.5 cm |
| Hoogte | 29.5 cm |
| Lengte | 4.8 cm |
| Primaire kleur | Geborsteld Staal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant