Cadans Luxe Glijstangset Compleet Geborsteld Koper

| Artikelnummer | 29.6914 |
|---|---|
| EAN | 8719956083556 |
| Breedte | 12.2 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Lengte | 6.6 cm |
| Afwerking | Geborsteld |
| Primaire kleur | Koper |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Douchearm | Wandarm |
| Met Waterval | Nee |
| Met Glijstang | CE-keurmerk |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant