Cadans KIWA keukenmengkraan van Wiesbaden is ook beschikbaar als wastafelmengkraan. De kraan heeft een industriële uitstraling en is beschikbaar in diverse kleuren. Afmetingen: H28CM. Kleur: chroom.

Cadans Kiwa Keukenmengkraan Chroom

| Artikelnummer | 29.4100 |
|---|---|
| EAN | 8718053671840 |
| Breedte | 5.4 cm |
| Hoogte | 28.2 cm |
| Lengte | 19.3 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant