Bridel RVS douchepaneel van Best Design is van alle gemakken voorzien. Het douchepaneel heeft een modern en stijlvol uiterlijk wat past in een moderne badkamer. De ultieme wellnesservaring heeft u met de Bridel douchepaneel. Het paneel is voorzien van alle gemakken. De stralen van hoofddouche zorgen voor een heerlijk douchemoment, tevens heeft de hoofddouche een waterval functie. Stimuleer uw bloedsomloop met een koud watervalmoment na het douchen. De jets in de kolom zorgen voor een heerlijke massage of voor de aanvoer van warm water tijdens het douchen. Afmetingen: H165CM*B22CM*Diepte6,5CM. Kleur: RVS.
Bridel Rvs Douchepaneel 1600X220 Mm

| Artikelnummer | 4007910 |
|---|---|
| EAN | 8719323064379 |
| Afmeting | 22x45.5x165 cm |
| Breedte | 22 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Diepte | 6.5 cm |
| Lengte | 45.5 cm |
| Type kraan | Thermostatische kraan |
| Materiaal | RVS-304 |
| Afwerking | Chroom |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | RVS |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | CE-keurmerk |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!