De Gold Edition thermostatische inbouw regendouche 3-weg rechthoekig SET 25 met 20 cm douchekop en rechte muurarm en staaf handdouche en doucheslang en wandaansluitbocht goud geborsteld PVD is een hoogwaardige mengkraan in goud geborsteld, vervaardigd uit messing van het Nederlandse premium merk BRAUER uit de Gold Edition-collectie.
Brauer Gold Edition Regendoucheset inbouw - hoofddouche 20cm - gladde knop - handdouche Staaf 1 stand - PVD - geborsteld goud De Brauer Gold Edition Regendoucheset inbouw is een prachtige toevoeging aan elke badkamer. Met een hoofddouche van 20 cm, een gladde knop voor eenvoudige bediening, een handdouche Staaf met 1 stand en een afwerking van PVD in geborsteld goud, straalt deze doucheset luxe en elegantie uit. Geniet van een ontspannende douche-ervaring in stijl met deze hoogwaardige set.
Luxe Deze regendoucheset straalt luxe uit in elk detail. De geborsteld gouden afwerking geeft een gevoel van weelde en verfijning aan je badkamer. De hoofddouche van 20 cm zorgt voor een gelijkmatige waterverdeling en een ontspannende douche-ervaring. De gladde knop en handdouche Staaf met 1 stand voegen gemak toe aan het gebruik, terwijl de PVD-coating duurzaamheid en kwaliteit garandeert.
Elegant Met zijn strakke ontwerp en gouden afwerking straalt deze inbouw regendoucheset een tijdloze elegantie uit. De gladde knop maakt het eenvoudig om de watertemperatuur aan te passen en de handdouche Staaf biedt extra flexibiliteit tijdens het douchen. De combinatie van stijlvol design en functionaliteit maakt deze set een blikvanger in elke badkamer.
Stijlvol De Brauer Gold Edition Regendoucheset inbouw is niet alleen functioneel, maar ook uiterst stijlvol. De geborsteld gouden afwerking voegt een vleugje glamour toe aan je badkamerinterieur. De hoogwaardige materialen en het doordachte ontwerp maken van deze doucheset een must-have voor wie op zoek is naar een combinatie van stijl en comfort.
Hoofddouche van 20 cm Gladde knop voor eenvoudige bediening Handdouche Staaf met 1 stand PVD-coating in geborsteld goud Luxe uitstraling Elegant en stijlvol design
Productkenmerken
- Vervaardigd uit hoogwaardig messing voor een lange levensduur
- Stijlvolle geborstelde afwerking — verbergt vingerafdrukken
- 5 jaar fabrieksgarantie van BRAUER
Beschikbare uitvoeringen
Deze gold edition thermostatische inbouw regendouche 3-weg rechthoekig set 25 met 20 cm douchekop en rechte muurarm en staaf handdouche en doucheslang en wandaansluitbocht goud geborsteld pvd is verkrijgbaar in 6 verschillende kleurvarianten — kies uit Chroom, Geborsteld RVS, Goud geborsteld, Koper geborsteld, Gunmetal en Mat Zwart. Selecteer de gewenste afwerking om bij uw badkamerstijl te passen.
Veelgestelde vragen
Hoeveel garantie zit er op deze BRAUER kraan?
BRAUER geeft 5 jaar fabrieksgarantie op deze kraan bij normaal gebruik en correcte installatie volgens de meegeleverde handleiding.
Hoe wordt deze kraan geïnstalleerd?
Deze mengkraan wordt inbouw geïnstalleerd. Wij raden aan installatie door een vakkundige loodgieter te laten uitvoeren om garantie te behouden.
Wat zijn de voordelen van messing?
Messing is corrosiebestendig en heeft een uitzonderlijk lange levensduur. BRAUER gebruikt premium messing voor langdurige prestaties en duurzame afwerking.
Wat houdt de geborstelde afwerking in?
De geborstelde finish heeft een satijnzachte, matte uitstraling. Deze afwerking is bestand tegen krassen en verbergt vingerafdrukken beter dan een hoogglans afwerking.
Wordt deze kraan gratis verzonden?
Bij Sanexo verzenden wij gratis vanaf €150,- bestelwaarde. Levering binnen 2-3 werkdagen.

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!