De Gold Carving thermostatische inbouw regendouche 3-weg rechthoekig SET 28 met 30 cm douchekop en gebogen muurarm en staaf handdouche en doucheslang en wandaansluitbocht goud geborsteld PVD is een hoogwaardige mengkraan in goud geborsteld, vervaardigd uit messing van het Nederlandse premium merk BRAUER uit de Gold Edition-collectie.
Brauer Gold Carving Regendoucheset inbouw - hoofddouche 30cm - Carving knop - handdouche staaf 1 stand - PVD - geborsteld goud - De Brauer Gold Carving Regendoucheset inbouw is een prachtige toevoeging aan elke badkamer. Met zijn elegante ontwerp en luxueuze afwerking in geborsteld goud, straalt deze doucheset klasse en stijl uit. De hoofddouche van 30cm zorgt voor een ontspannende regenbui-ervaring, terwijl de Carving knop en handdouche staaf met 1 stand zorgen voor ultiem comfort en gemak. Deze set is niet alleen functioneel, maar ook een eyecatcher in de badkamer.
Luxe De Brauer Gold Carving Regendoucheset straalt luxe uit in elke badkamer. Het geborsteld gouden design geeft een gevoel van elegantie en verfijning. De hoofddouche van 30cm zorgt voor een spa-achtige ervaring, terwijl de handdouche staaf met 1 stand perfect is voor gerichte reiniging. De PVD-afwerking zorgt voor duurzaamheid en een langdurige glans, waardoor deze doucheset een luxe toevoeging is aan elke badkamer.
Stijlvol Met zijn Carving knop en strakke lijnen is de Brauer Gold Carving Regendoucheset inbouw een stijlvolle keuze voor moderne badkamers. Het geborsteld gouden design voegt een vleugje glamour toe aan de ruimte, terwijl de minimalistische uitstraling zorgt voor een eigentijdse look. Deze doucheset combineert functionaliteit met design, waardoor het niet alleen een praktische keuze is, maar ook een statement piece in de badkamer.
Comfortabel Naast zijn luxe uitstraling en stijlvolle design, biedt de Brauer Gold Carving Regendoucheset inbouw ook ultiem comfort. De hoofddouche van 30cm zorgt voor een gelijkmatige waterverdeling voor een ontspannende douche-ervaring. De handdouche staaf met 1 stand is eenvoudig in gebruik en biedt extra gemak tijdens het douchen. Deze doucheset is ontworpen met het oog op comfort, zodat elke douche een verwenmoment wordt.
Hoofddouche van 30cm Carving knop voor eenvoudige bediening Handdouche staaf met 1 stand PVD-afwerking voor duurzaamheid Geborsteld gouden design voor een luxe uitstraling
Productkenmerken
- Vervaardigd uit hoogwaardig messing voor een lange levensduur
- Stijlvolle geborstelde afwerking — verbergt vingerafdrukken
- 5 jaar fabrieksgarantie van BRAUER
Beschikbare uitvoeringen
Deze gold carving thermostatische inbouw regendouche 3-weg rechthoekig set 28 met 30 cm douchekop en gebogen muurarm en staaf handdouche en doucheslang en wandaansluitbocht goud geborsteld pvd is verkrijgbaar in 6 verschillende kleurvarianten — kies uit Chroom, Geborsteld RVS, Goud geborsteld, Koper geborsteld, Gunmetal en Mat Zwart. Selecteer de gewenste afwerking om bij uw badkamerstijl te passen.
Veelgestelde vragen
Hoeveel garantie zit er op deze BRAUER kraan?
BRAUER geeft 5 jaar fabrieksgarantie op deze kraan bij normaal gebruik en correcte installatie volgens de meegeleverde handleiding.
Hoe wordt deze kraan geïnstalleerd?
Deze mengkraan wordt inbouw geïnstalleerd. Wij raden aan installatie door een vakkundige loodgieter te laten uitvoeren om garantie te behouden.
Wat zijn de voordelen van messing?
Messing is corrosiebestendig en heeft een uitzonderlijk lange levensduur. BRAUER gebruikt premium messing voor langdurige prestaties en duurzame afwerking.
Wat houdt de geborstelde afwerking in?
De geborstelde finish heeft een satijnzachte, matte uitstraling. Deze afwerking is bestand tegen krassen en verbergt vingerafdrukken beter dan een hoogglans afwerking.
Wordt deze kraan gratis verzonden?
Bij Sanexo verzenden wij gratis vanaf €150,- bestelwaarde. Levering binnen 2-3 werkdagen.

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!