De Copper Carving thermostatische inbouw regendouche SET 22 met 30 cm douchekop en gebogen muurarm en 3-standen handdouche en doucheslang en geïntegreerde glijstang koper geborsteld PVD is een hoogwaardige mengkraan in koper geborsteld, vervaardigd uit messing van het Nederlandse premium merk BRAUER uit de Copper Edition-collectie.
Brauer Copper Carving Regendoucheset inbouw - hoofddouche 30cm - Wandarm - glijstang - met inbouwdeel - Carving knoppen - handdouche Rond 3 standen - PVD - geborsteld koper De Brauer Copper Carving Regendoucheset inbouw is een prachtige toevoeging aan elke badkamer. Met zijn elegante ontwerp en hoogwaardige afwerking brengt deze doucheset een vleugje luxe in jouw dagelijkse doucheroutine. Het koperen materiaal en de Carving knoppen geven een stijlvolle uitstraling, terwijl de functionaliteit en veelzijdigheid ervoor zorgen dat je kunt genieten van een ontspannende douche-ervaring.
Stijlvol De Brauer Copper Carving Regendoucheset inbouw straalt stijl en klasse uit. Met een hoofddouche van 30cm en een wandarm voor een optimale positionering, voegt deze set een vleugje elegantie toe aan je badkamer. De geborsteld koperen afwerking geeft een warme en luxe uitstraling, terwijl de Carving knoppen zorgen voor een unieke en verfijnde touch.
Functioneel Naast zijn esthetische aantrekkingskracht is de Brauer Copper Carving Regendoucheset inbouw ook zeer functioneel. Met een handdouche met 3 standen kun je eenvoudig schakelen tussen verschillende douchestanden, terwijl de PVD-coating zorgt voor duurzaamheid en langdurige prestaties. De set wordt geleverd met een inbouwdeel en glijstang voor een moeiteloze installatie en aanpassing naar jouw voorkeuren.
Luxueus Geniet van een luxueuze douche-ervaring met de Brauer Copper Carving Regendoucheset inbouw. De combinatie van een regendouche en handdouche biedt ultiem comfort en ontspanning, terwijl het geborsteld koperen design een gevoel van weelde creëert in je badkamer. Laat jezelf verwennen met deze hoogwaardige doucheset en transformeer je dagelijkse routine in een verwenmoment.
Hoofddouche van 30cm Wandarm en glijstang inbegrepen Carving knoppen voor een unieke uitstraling Handdouche met 3 standen voor extra gemak PVD-coating voor duurzaamheid Geborsteld koperen afwerking voor een luxe uitstraling
Productkenmerken
- Vervaardigd uit hoogwaardig messing voor een lange levensduur
- Stijlvolle geborstelde afwerking — verbergt vingerafdrukken
- Inclusief glijstang
- 5 jaar fabrieksgarantie van BRAUER
Beschikbare uitvoeringen
Deze copper carving thermostatische inbouw regendouche set 22 met 30 cm douchekop en gebogen muurarm en 3-standen handdouche en doucheslang en geïntegreerde glijstang koper geborsteld pvd is verkrijgbaar in 6 verschillende kleurvarianten — kies uit Chroom, Geborsteld RVS, Goud geborsteld, Koper geborsteld, Gunmetal en Mat Zwart. Selecteer de gewenste afwerking om bij uw badkamerstijl te passen.
Veelgestelde vragen
Hoeveel garantie zit er op deze BRAUER kraan?
BRAUER geeft 5 jaar fabrieksgarantie op deze kraan bij normaal gebruik en correcte installatie volgens de meegeleverde handleiding.
Hoe wordt deze kraan geïnstalleerd?
Deze mengkraan wordt inbouw geïnstalleerd. Wij raden aan installatie door een vakkundige loodgieter te laten uitvoeren om garantie te behouden.
Wat zijn de voordelen van messing?
Messing is corrosiebestendig en heeft een uitzonderlijk lange levensduur. BRAUER gebruikt premium messing voor langdurige prestaties en duurzame afwerking.
Wat houdt de geborstelde afwerking in?
De geborstelde finish heeft een satijnzachte, matte uitstraling. Deze afwerking is bestand tegen krassen en verbergt vingerafdrukken beter dan een hoogglans afwerking.
Wordt deze kraan gratis verzonden?
Bij Sanexo verzenden wij gratis vanaf €150,- bestelwaarde. Levering binnen 2-3 werkdagen.

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!