De Chrome Edition thermostatische inbouw regendouche met drukknoppen SET 69 met 20 cm douchekop en gebogen muurarm en 3-standen handdouche en doucheslang en geïntegreerde glijstang is een hoogwaardige mengkraan in chroom, vervaardigd uit messing van het Nederlandse premium merk BRAUER uit de Chrome Edition-collectie.
BRAUER Chrome Edition Thermostatische Regendouche inbouw - drukknoppen - SET 69 - 20cm hoofddouche - gebogen muurarm - 3 standen handdouche - doucheslang - geïntegreerde glijstang - chroom Zoek je een complete, moderne doucheset waarmee je je badkamer in één keer naar een hoger niveau tilt? Dan is deze inbouw regendouche een bijzonder slimme keuze. De combinatie van een royale hoofddouche, praktische handdouche en strakke drukknoppen maakt het een fijne oplossing voor zowel de dagelijkse snelle douche als voor een moment van echte ontspanning. Dankzij de tijdloze chroomlook past het geheel prachtig in vrijwel elke badkamerstijl, van strak modern tot hotel-chic. Doordat alles in de wand wordt ingebouwd, oogt je douchehoek rustig en ruimtelijk, ideaal voor zowel compacte badkamers als luxe inloopdouches. Bovendien profiteer je van thermostatische veiligheid en waterbesparende functies, zodat comfort en verantwoorde keuze hand in hand gaan.
Comfortabele regendouche met praktische handdouche
De 20 cm grote, ronde hoofddouche zorgt voor een gelijkmatige, zachte regenstraal over je hele lichaam, perfect om de dag ontspannen te beginnen of juist af te sluiten. De gebogen muurarm brengt de douchekop mooi naar het midden van de doucheruimte, zodat je optimaal profiteert van het water. Heb je behoefte aan gericht spoelen, je haar wassen of de douchewand even naspoelen? Dan komt de handdouche met 3 standen goed van pas. Je schakelt eenvoudig tussen mild, krachtig of masserend, zodat ieder gezinslid zijn favoriete straal kan kiezen. Samen met de soepele doucheslang heb je alle vrijheid in de douche, zonder gedoe of beperkingen.
Gebruiksvriendelijke drukknoppen en veilige thermostaat
De bediening via drukknoppen is niet alleen modern om te zien, maar vooral heel gebruiksvriendelijk. Met duidelijke knoppen zet je de hoofddouche of handdouche aan en uit, zonder te hoeven draaien aan grepen. De thermostatische functie houdt de ingestelde temperatuur stabiel, ook als iemand elders in huis een kraan opendraait. Dat voelt niet alleen comfortabel, maar is ook extra veilig, zeker met kinderen of ouderen in huis. Ook is er doorgaans een temperatuurbegrenzing aanwezig, zodat het water niet onverwacht te heet wordt. Zo geniet je elke dag van een constante, aangename douchebeleving met een gerust gevoel.
Strak inbouwdesign in chroom en duurzame kwaliteit
Doordat dit een inbouwkraan is, zijn de technische delen netjes weggewerkt in de muur en zie je alleen de fraai afgewerkte frontdelen in glanzend chroom. Dat geeft een rustige, luxe uitstraling en laat je douche ruimtelijker lijken. De set is gemaakt van hoogwaardig messing met een chroomafwerking, wat bekendstaat om zijn duurzaamheid en vormvastheid. Messing is uitstekend bestand tegen dagelijks gebruik in een vochtige ruimte en zorgt voor een solide, betrouwbare werking van de kraan. De geïntegreerde glijstang maakt het mogelijk om de hoogte van de handdouche precies af te stemmen op jouw lengte of die van je huisgenoten, wat deze set extra praktisch maakt voor gezinnen of gedeelde badkamers.
Kenmerken: Complete inbouw regendoucheset met hoofddouche, handdouche, slang en geïntegreerde glijstang Ronde hoofddouche van 20 cm voor een volle, luxe regenstraal Handdouche met 3 verschillende standen voor persoonlijke douchebeleving Gebruiksvriendelijke drukknoppen voor het in- en uitschakelen van de douches Thermostatische technologie voor een constante, veilige watertemperatuur Gebogen muurarm voor een comfortabele positie van de hoofddouche Duurzaam messing met glanzende chroomafwerking voor een moderne uitstraling Inbouwoplossing voor een strak, opgeruimd en ruimtelijk ogend douche-interieur Geïntegreerde glijstang om de handdouche eenvoudig op de juiste hoogte te plaatsen Waterbesparende eigenschappen helpen je bewuster om te gaan met water, zonder comfortverlies Met deze complete inbouw regendoucheset haal je een combinatie van luxe, gebruiksgemak en duurzaamheid in huis die je elke dag opnieuw waardeert. Of je nu een nieuwe badkamer bouwt of je douchehoek wilt upgraden, dit product vormt een sterke basis voor jarenlang doucheplezier. Maak je droombadkamer compleet met dit stijlvolle product en ervaar zelf de kwaliteit.
Productkenmerken
- Vervaardigd uit hoogwaardig messing voor een lange levensduur
- Inclusief glijstang
- 5 jaar fabrieksgarantie van BRAUER
Beschikbare uitvoeringen
Deze chrome edition thermostatische inbouw regendouche met drukknoppen set 69 met 20 cm douchekop en gebogen muurarm en 3-standen handdouche en doucheslang en geïntegreerde glijstang is verkrijgbaar in 6 verschillende kleurvarianten — kies uit Chroom, Geborsteld RVS, Goud geborsteld, Koper geborsteld, Gunmetal en Mat Zwart. Selecteer de gewenste afwerking om bij uw badkamerstijl te passen.
Veelgestelde vragen
Hoeveel garantie zit er op deze BRAUER kraan?
BRAUER geeft 5 jaar fabrieksgarantie op deze kraan bij normaal gebruik en correcte installatie volgens de meegeleverde handleiding.
Hoe wordt deze kraan geïnstalleerd?
Deze mengkraan wordt inbouw geïnstalleerd. Wij raden aan installatie door een vakkundige loodgieter te laten uitvoeren om garantie te behouden.
Wat zijn de voordelen van messing?
Messing is corrosiebestendig en heeft een uitzonderlijk lange levensduur. BRAUER gebruikt premium messing voor langdurige prestaties en duurzame afwerking.
Wordt deze kraan gratis verzonden?
Bij Sanexo verzenden wij gratis vanaf €150,- bestelwaarde. Levering binnen 2-3 werkdagen.

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!