Bricket dimbare Led spiegel is een echte eyecatcher boven uw wastafel. Zowel aan de voorzijde als aan de onderkant heeft u Led Verlichting. Met Led verlichting bespaart u 90% op uw elektriciteitskosten. De spiegel is spatwaterdicht en te gebruiken in uw badkamer of doucheruimte. Met de touch-button aan de voorkant in het glas regelt u de dimfunctie en de kleur van het licht. Bovendien is de spiegel voorzien van een verwarmings-matjes ter voorkoming van condensvorming. Verkrijgbaar in de afmetingen: B120CM*H60CM*Diepte3,5CM, B100CM*H60CM*Diepte3,5CM, B80CM*H60CM*Diepte3,5CM.
Bracket Dimbare Led Condensvrije Spiegel 1200X600

| Artikelnummer | 38.3782 |
|---|---|
| FamilyId | SPF50 |
| EAN | 8719323031302 |
| Afmeting | 120x60 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 3.5 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant