Boris vrijstaande badkraan chroom van Best Design heeft een robuust design met een draaikraan om de temperatuur van de kraan te regelen. De kraan is voorzien van een handdouche. Het voordeel van een vrijstaande badkraan is dat deze op iedere plek in uw badruimte te plaatsen is. Afmeting: H98CM. Kleur: chroom.
Best-Design Chrome "Boris" vrijstaande badkraan H=98 cm

| Artikelnummer | 3810360 |
|---|---|
| EAN | 8718274538274 |
| Breedte | 15.8 cm |
| Hoogte | 98 cm |
| Lengte | 27.4 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Chroom |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant