Bocchi Bocchi Scalae Design Wastafel Met Kraangat 485x480 Mat Grijs

| Artikelnummer | 1076-006-0126 |
|---|---|
| EAN | 5404024109360 |
| Breedte | 48.5 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 48 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Grijs |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant