Steiner wand cosmeticaspiegel inclusief LED verlichting mat zwart is een mooi en praktisch detail voor uw droombadkamer. Met de Black-Steiner cosmetica spiegel kunt u werken op kleine delen van uw gezicht. Probleemloos verwijderd u de kleine haartjes van uw wenkbrauwen. Voldoet de gewone spiegel niet, dan draait u de spiegel probleemloos om naar de andere spiegel die 3x het zicht vergroot. De spiegel heeft een diameter van Ø20cm en voorzien van LED verlichting om u nog beter te kunnen helpen met het behandelen van uw huid. De cosmetica spiegel is kantelbaar en draaibaar in diverse standen. De spiegel wordt geleverd met een schakelaar, een snoer, een stekker en heeft ook CE keurmerk. Ook verkrijgbaar in de kleur Chroom.
Black-Steiner Wand Cosmeticaspiegel Incl. Led Verlichting Nero Mat-Zwart

| Artikelnummer | 4006690 |
|---|---|
| EAN | 8719323063464 |
| Afmeting | 20x20 cm |
| Diameter | Ø 20 cm |
| Vorm | Rond |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 20 cm |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Zwart |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant