Black douchegoot met flens van Best Design in de kleur mat zwart is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit RVS met een zwarte topping. Met de mat zwarte doucheput creëert u een mooie designlook in uw douche. De douchegoot is makkelijk schoon te maken omdat de sifon uitneembaar is. De black douchegoot kan niet snel verstopt raken vanwege de uitneembare haalfilter. Verkrijgbaar in de afmetingen: L70CM*B7CM*H7CM, L80CM*B7CM*H7CM, L90CM*B7CM*H7CM, L100CM*B7CM*H7CM. Kleur: mat zwart.
Black Douchegoot Met Flens 100 Cm Zwart

| Artikelnummer | 4006390 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF136 |
| EAN | 8719323063211 |
| Afmeting | 100x7x7 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant