Bienseramik Arcides tegels Latte 30x60

Hoeveel heeft u er nodig?
| Artikelnummer | satg00460 |
|---|---|
| EAN | 8720211759802 |
| Afmeting | 30x60 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Dikte glas | 8 |
| Afwerking | Mat |
| Toepassing | Vloer- en wand |
| Look | Beton |
| Kleurnaam | Latte |
| Verschijningsvorm | Universeel |
| Primaire kleur | Bruin |
| Aantal stuks per doos | 9 |
| Geschatte levertijd | Afhalen in showroom |
| Merk | Bien seramik |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant