Best-Design Wastafel-Staand Color-Croco-Wash-First

| Artikelnummer | 4009500 |
|---|---|
| EAN | 8719323065628 |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Diepte | 38 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Acryl |
| Primaire kleur | Bruin |
| Secundaire kleur | Glans Wit |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant