Best-Design Vazia-Moya-Gunmetal bad clic-waste overloopcombinatie

| Artikelnummer | 4009600 |
|---|---|
| EAN | 8719323065710 |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 6.9 cm |
| Lengte | 67 cm |
| Materiaal | Messing |
| Diameter Afvoergat | 1 1/2'' |
| Inclusief afvoer | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Gunmetal |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant