Best-Design toiletzitting soft-closing Centro

| Artikelnummer | 4016440 |
|---|---|
| EAN | 8719323069619 |
| Breedte | 36.3 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Diepte | 44.5-49.5 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Materiaal | Duroplast |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant