Best-Design Splash-Grey-Greeploos meubel onderkast 2 laden zonder wastafel 60cm

| Artikelnummer | 4014600 |
|---|---|
| EAN | 8719323068919 |
| Afmeting | 59.5x47x56 cm |
| Breedte | 59.5 cm |
| Hoogte | 56 cm |
| Diepte | 47 cm |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Primaire kleur | Grijs Eiken |
| Materiaal | MDF Met vochtwerende PVC folie |
| Type greep | Greeploos |
| Aantal Lades | 2 |
| Inclusief | Softclose |
| Exclusief | Wastafel |
| Aantal gebruikersplaatsen | 1 |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant