Best-Design Solution RVS-304 Ore hoge-wastafelmengkraan

| Artikelnummer | 4008990 |
|---|---|
| EAN | 8719323065185 |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Lengte | 20.5 cm |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant