Best-Design Smilde wand-urinoir boven aansluiting

| Artikelnummer | 4012130 |
|---|---|
| EAN | 8719323067301 |
| Afmeting | 36x33.7x55.7 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 55.7 cm |
| Diepte | 33.7 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Inclusief | Bevestigingsmateriaal |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant