Best-Design Senden-White Elektrische Radiator Wit 1160 W 1800x600mm

| Artikelnummer | 4013160 |
|---|---|
| EAN | 8719323068049 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | 4013160 |
|---|---|
| EAN | 8719323068049 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant