Best-Design Senden-Black Elektrische Radiator Zwart 640 W 1200x600mm

| Artikelnummer | 4013180 |
|---|---|
| EAN | 8719323068063 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | 4013180 |
|---|---|
| EAN | 8719323068063 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant