Best-Design Rado Glijstang 66 Cm Ore Rvs-Look

| Artikelnummer | 4011910 |
|---|---|
| EAN | 8719323067219 |
| Afmeting | 66 cm |
| Breedte | 3.4 cm |
| Hoogte | 66 cm |
| Lengte | 7 cm |
| Materiaal | RVS |
| Afwerking | RVS |
| Met Handdoucheset | Nee |
| Primaire kleur | RVS |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant