Best Design "R-Line Ore" fontein L&R met kraangat inclusief RVS-304 frame

| Artikelnummer | 4018310 |
|---|---|
| EAN | 8720791682057 |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Artificial (kunststof) fontein / RVS beugel |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Secundaire kleur | Rvs |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant