Best Design "R-Line Moya" fontein L&R met kraangat inclusief gunmetal frame

| Artikelnummer | 4018300 |
|---|---|
| EAN | 8720791682040 |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Glans-wit / Gunmetal frame |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Secundaire kleur | Gunmetal |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant