Best-Design Quick-Greeploos-Halifax meubel onderkast + wastafel 65 cm

| Artikelnummer | 4015340 |
|---|---|
| EAN | 8719323069169 |
| Afmeting | 65x49x60 cm |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 49 cm |
| Aantal Kraangaten | 1 |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Primaire kleur | Halifax |
| Secundaire kleur | Glans Wit |
| Materiaal | MDF Met vochtwerende PVC folie |
| Type greep | Greeploos |
| Aantal Lades | 2 |
| Inclusief | Softclose |
| Aantal gebruikersplaatsen | 1 |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant