Best Design Prome Flexibele Badafvoer Sifon 1 1/2'' X 915 Mm

| Artikelnummer | 4002930 |
|---|---|
| EAN | 8719323062849 |
| Afmeting | 7.3x91.5x5 cm |
| Breedte | 7.3 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Lengte | 91.5 cm |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Grijs |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant