Best-Design Opbouw-Waskom Color Transpa-Red 54X34X12Cm

| Artikelnummer | 4011090 |
|---|---|
| EAN | 8719323066786 |
| Breedte | 54 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Diepte | 34 cm |
| Dikte glas | 0.5 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Primaire kleur | Rood |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant