Best-Design Opbouw-Waskom Color "Transpa-Emerald" 54 x 34 x 12 cm

| Artikelnummer | 4016650 |
|---|---|
| EAN | 8719323069756 |
| Breedte | 54 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Diepte | 34 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Primaire kleur | Donkergroen |
| Materiaal | Resin (Hars) |
| Inclusief | Kraangat |
| Aantal Kraangaten | 1 |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant