Best Design New-Stone Vrijstaand Bad Just Solid Mat Wit 180X85X52Cm

| Artikelnummer | 3845650 |
|---|---|
| FamilyId | BADF12 |
| EAN | 8718274534863 |
| Afmeting | 180x85x52 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Lengte | 85 cm |
| Diepte | 85 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Stijl | Modern / Design |
| Afwerking | Mat |
| Type badwand | Vrijstaand Bad |
| Aantal personen | 2 |
| Plaats afvoer | Midden |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant