Best-Design Nero-Opera-60 Wastafel Just-Solid 60X42X10Cm Mat-Zwart

| Artikelnummer | 4011400 |
|---|---|
| EAN | 8719323066922 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 42 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant