Best-Design Nero Monza Vrijstaande Badkraan H=93 cm Mat-Zwart

| Artikelnummer | 4009540 |
|---|---|
| EAN | 8719323065666 |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 93.5 cm |
| Lengte | 25 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant