Best-Design Nancy douchegoot met flens 80 cm Mat-Goud

| Artikelnummer | 4012920 |
|---|---|
| EAN | 8719323067905 |
| Afmeting | 80x7x7 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Materiaal | RVS |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Goud |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | Flens, Stelpoten en Haarfilter |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant