Best-Design Moya Vita douche-glijstang 68 cm Gunmetal

| Artikelnummer | 4014250 |
|---|---|
| EAN | 8719323068711 |
| Breedte | 4.2 cm |
| Hoogte | 68.9 cm |
| Lengte | 9.1 cm |
| Primaire kleur | Gunmetal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant