Best-Design Moya-Ribera Toiletkraan Gunmetal

| Artikelnummer | 4010800 |
|---|---|
| EAN | 8719323066601 |
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 14.8 cm |
| Lengte | 10.7 cm |
| Type kraan | Koud water kraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Glans |
| Primaire kleur | Gunmetal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant