Best-Design "Moya" opbouw douchethermostaat gunmetal

| Artikelnummer | 4016070 |
|---|---|
| EAN | 8719323069381 |
| Breedte | 27.2 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Lengte | 9.5 cm |
| Type kraan | Thermostaatkraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | PVD Coating |
| Doucheslangaansluiting | 1/2'' |
| Met Handdoucheset | Nee |
| Primaire kleur | Gunmetal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Hartafstand | 15 cm |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant