Best Design Moderna Vrijstaand Bad 170X78X60Cm

| Artikelnummer | 4000380 |
|---|---|
| FamilyId | BADF11 |
| EAN | 8718274539165 |
| Afmeting | 170x78x60 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Lengte | 78 cm |
| Diepte | 78 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Stijl | Modern |
| Afwerking | Glans |
| Type badwand | Vrijstaand Bad |
| Aantal personen | 2 |
| Plaats afvoer | Midden |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant